Hakkımızda

Berkman Veteriner Kliniği İstanbul Avrupa yakasında Gayrettepe bölgesinde Veteriner Hekim Tülin Berkman Karacan tarafından, sevimli dostlarımızın hakettiği sağlıklı ve kaliteli yaşamı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğundan bu yana hayvanlara olan sevgi ve şevkat duygusuyla özenle müdahale edilmekte, strese girmemeleri için büyük çaba gösterilmektedir.
Kliniğimizde genel muayene-tanı-teşhis, aşı, acil müdahale servisi, laboratuvar , yoğun bakım, cerrahi operasyonlar, doğum, yatılı tedavi, eve servis ve pet shop bölümü gibi birçok sağlık hizmetini sizlere sunuyoruz.

Kurucu Hekimi’miz Tülin Berkman Karacan ; 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ne giriş yapmış olup, 1. Sınıf itibariyle çeşitli özel kliniklerde stajlarla kendini geliştirmeye başlamıştır. Mezuniyetiyle beraber İstanbul’da çeşitli hayvan hastaneleri, poliklinikler ve kliniklerde edindiği tecrübeyi kendi kliniğinde minik dostlarımız ve hasta yakınları ile paylaşmayı hedeflemiştir. Öğrenimlerine ek olarak güncel yayınları, kongreleri ve seminerleri de takip ederek mesleki gelişimine katkı sağlamaya devam etmektedir.